تبلیغات
آرمیتا مثل پری - كند هم عمر با هم عمر پرواز

آرمیتا مثل پری

" انرژی هسته ای حق مسلم ماست "

كند هم عمر با هم عمر پرواز

كند هم عمر با هم عمر پرواز

این آمارها گاهی چه چیزهای جالبی را رو می‌كنند. بیخود كه اداره آمار را اختراع نكردند. همچنین سازمان برنامه و بودجه را كه البته بعدها عده‌ای همچین كشف كردند كه قبلی‌ها بی‌خود آن را اختراع كردند. این جوری تمامی برنامه‌ها و بودجه‌های آدم باید شفاف باشد. آخر این چه كاری؟.... دستمالی را كه درد نمی‌كند، چرا باید به آن سر‌ببندند؟(یا یك چیزی در همین مایه‌ها!)

آمار جدید: «آمارهای سازمان ثبت احوال نشان می‌دهد، در سالی كه گذشت، فقط در سه ماهه اولش 24 هزار و 967زوج در حالی با هم پیمان زناشویی بستند كه سن داماد كوچك‌تر از عروس بوده است. البته این اتفاق فقط مربوط به سال 91 نیست، چون آمارهای سال 90 و پیش از آن نیز نشان می‌دهد كه سال‌هاست ازدواج پسران با دختران مسن تر از خود در حال وقوع است.»ــ به نقل از جراید

آمار را داشتید. حال كردید؟.... تا الان كه ما به كمك جراید قضیه را رو كردیم؛ كی اطلاع داشت از این رویكرد تازه؟.... هرچند كه می‌گویند ذائقه عمومی هنوز این ازدواج‌ها را خیلی تائید نمی‌كند؛ اما به هر حال این ازدواج‌ها هم صورت می‌گیرد و منتظر تائید من و شما به عنوان نمایندگان جامعه نیست. مهم این است كه دو طرف از همدیگر خوششان بیاید؛ حالا شما به زمین بیا به هوا بپر كه جامعه این را نمی‌پسندد. می‌توانند بگویند خب شما كم سن و سالترش را با شرایط بهتر به ما نشان بده، نامردیم اگر نگیریم!

- خوردی، بخور!...حالا هی گیر بده به جوان‌ها! (این‌مطلب را نفهمیدیم كی گفت. خیلی هم بیراه نگفت!)

گمانه‌زنی‌ها: اگر چه از این مقوله نیز به فرموده جناب حافظ، هركسی بر حسب فكر گمانی دارد؛ معذلك این دلیل نمی‌شود كه ما گمانه‌زنی‌های خود را در این باب نداشته باشیم، بلكه دقیقا به همین دلیل كه هركس گمانه‌زنی‌های خودش را دارد، حقیر بزرگوار نیز چند فقره از حدسیات و گمانه‌های خود را تقدیم حضور می‌دارد:

-1زرنگی پسرها: بعید نیست كه چون پسرها برای فراهم آوردن شغل و مسكن و خودرو و ... در رقابت تنگاتر و حیاتی‌تری هستند؛ لهذا آن‌قدر دندان روی جگر می‌گذارند تا دختر مورد نظرشان بزرگ و بزرگ‌تر از خودشان بشود، بلكه صاحب همه این چیزهایی كه عرض یا فرض شد، بشود. آن وقت با گردن فراز می‌روند خواستگاری كه ما آمدیم!

-2رویكرد عاشقانه: ممكن است یك مقدار عنصر عشق و علاقه در ازدواج‌ها زیادتر شده و درجه غنی‌سازی‌اش از این حیث بیشتر شده است. در این حالت دیگر، تنها چیزی كه به چشم نمی‌آید، سن طرف است. اگر بر دیده مجنون نشینی‌/‌مسن تر بودن لیلی نبینی!

-3حفظ تساوی: ان‌شاءالله كه همیشه عمر خانم‌ها بیشتر از آقایان باشد (اشاره می‌كنند كه نیازی به دعای ما نبود!)؛ اما چون شایع كرده‌اند كه در یك زندگی زناشویی، معمولاً خانم خانه بیشتر از آقای خانه عمر می‌كند؛ فلذا برخی از آقا پسرها به‌صرافت آن افتاده‌اند تا همان اول ازدواجی، یك همسر مسن‌تر از خودشان بگیرند كه وقتی به هم رسیدند، از حیث عمر مفیدشان هم به هم برسند. وای كه چقدر رسیدن خوب است!

رضا رفیع[ جمعه 23 فروردین 1392 ] [ 12:31 ب.ظ ] [ سانایی ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه