تبلیغات
آرمیتا مثل پری - آلایشگاه زیبایی مردانه!

آرمیتا مثل پری

" انرژی هسته ای حق مسلم ماست "

آلایشگاه زیبایی مردانه!

آلایشگاه زیبایی مردانه!

اگر خدابیامرز آقابزرگ ما هم‌اکنون در قید حیات می‌بود، ذره‌ای شک ندارم که می‌فرمود: آخرالزمان شده است نوه بازیگوشم!... حق هم داشت چنین بفرماید. کافی بود فقط یک‌بار، تصادفا یکی از این کانال‌های ماهواره‌ای آن طرف آب را مشاهده می‌فرمود تا درجا غش می‌فرمود. بنده که جای نوه آن خدا بیامرزم، غش می‌کنم وقتی که می‌شنوم: «آیا از اندام خود ناراضی هستید؟.... بینی خود را به ما بسپارید و شاه‌ماهی تحویل بگیرید...»!

خلاصه اخبار: «جراحی بینی به سبک دخترانه، آرایش صورت و مدل موهای زنانه، از گرایش های برخی از مردان است که کارشناسان نسبت به آن هشدار داده اند.» ــ به نقل از همین جام جم خودمان!

مرحوم آقابزرگمان را کار نداریم ـ بنده خدا، او هم به ما کاری ندارد؛ چون دستش از زمین و آسمان کوتاه است ـ هر آدم معتدل و معقولی، از تصور این که یک مردی ـ روم به دیوار! ـ برود خودش را مثل زن آرایش کند، و در حقیقت به عوض پیرایشگاه مردانه، سر از «آلایشگاه مردانه» دربیاورد؛ بدنش دچار مورمور می شود. مدل قدیمی «ویبره»ی پیشرفته امروز!... آخر، پدر آمرزیده، جان من، عزیز من، مردی گفتند، زنی گفتند، شرمی و حیایی گفتند... و چیزهای دیگری که در ادامه گفتند. هر چیزی جای خودش را دارد. قر و قاطی بشود، جهان قاطی می کند.

از نصایح آقابزرگمان: پسرم![ما را می فرمود].... بزرگان گفتند: «از شیر حمله خوش بود و از غزال رم». خیلی خنده دار است که یک شیری برود خودش را مثل یک آهو درست کند. خیلی باید اوضاع فکری اش شیر تو شیر شده باشد.

بسته پیشنهادی: ما ضمن محکوم کردن هرگونه آرایش زنانه از سوی پاره ای از مردان دارای پول اضافه ـ که دعا می کنیم الهی بزودی یارانه شان از بیخ قطع شود! ـ چند نکته ای می خواهیم عرض کنیم:

1 ـ کار فرهنگی زیبا: حالا دخترها هیچ؛ لااقل حواس پسرها و مردها را به جای توجه به زیبایی بینی، به سمت زیبایی جهان بینی سوق بدهیم. در ضمن، سوق دادن با هل دادن فرق می کند.

2 ـ توجه به افکار نو: به دوستان جوان ذکور حالی شود که همیشه، نو بودن و جذاب بودن، به قیافه نیست، بلکه به داشتن اندیشه های نو است. وگرنه به قول شاعر: «آرایش پیران بود افزون زجوانان / تعمیر ضرور است بناهای کهن را»!

3 ـ گشت بینی: منظورمان در سطح خیابان ها نیست؛ از فردا کسی راه نیفتد به بینی های سربالا تذکر لسانی دهد. منظورمان خود خانواده ها هستند که می توانند در محیط خانواده خود گشت بزنند، اگر متوجه وجود تفکراتی زنانه در مردان شدند، صمیمانه به آنها گوشزد کنند که زشت است. به جای بینی ات، خودت را به راه راست هدایت کن که راستان رستند.

4 ـ تحریم عاطفی: خانواده های دختردار، به پسرهایی که خدای نکرده از آرایش های زنانه استفاده می کنند، دختر ندهند. حالا هی بدوند خودشان را زیبا کنند. دخترشان را که از سر راه نیاوردند. مردانگی که به بینی نیست. به خوشبینی است. اگر به بینی بود که سهراب عزیز می گفت: زندگی خالی نیست / سیب هست، مهربانی هست، بینی هست!

رضا رفیع[ پنجشنبه 18 مهر 1392 ] [ 02:13 ب.ظ ] [ سانایی ]

[ نظرات() ]


مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه